Oczywistym jest, że zarówno w czasie ciąży, jak i karmienia chcemy wyglądać ładnie i czuć się komfortowo. Nie mniej oczywiste jest także to, że w nasze ciało zdecydowanie się zmienia. Dlatego bardzo ważne jest, by w okresie ciąży i karmienia dobrać odpowiednią bieliznę. Choć koronki i fiszbiny nie są wskazane, to nie oznacza, że nie możemy czuć się kobieco.

W skład bielizny dla mam i przyszłych mam, którą oferuje Medela, wchodzą biustonosze Cindy i Eva oraz koszulka Tank Top.

„Cindy” to bezszwowy, miękki biustonosz z regulowanymi ramiączkami, zapięciem z tyłu oraz klipsem, umożliwiającym odpięcie miseczki jedną ręką.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Eva” to całkowicie bezszwowy, „sportowy”, miękki biustonosz z klipsem, umożliwiającym odpięcie miseczki jedną ręką.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Tank Top”  to wygodna koszulka z wbudowanym biustonoszem, która może być noszona pod ubraniem lub jako top. Elastyczne wzmocnienie w biustonoszu umożliwia dyskretne i wygodne użycie wkładek laktacyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bielizna Medela

– jest wykonana z mikrofibry, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu piersi i jednocześnie bardzo dobrze je podtrzymuje, ale nie uciska;

– posiada bezszwowe wykończenia i tym samym zapewnia wysoki komfort;

– nie powoduje podrażnienia nawet delikatnej skóry brodawek;

– dzięki elastyczności umożliwia wygodne noszenie wkładek laktacyjnych;

– zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

Niezwykle istotne jest, by biustonosze nie powodowały żadnego ucisku szczególnie w czasie laktacji, stąd należy całkowicie zrezygnować z biustonoszy z fiszbinami. Warto również wiedzieć, że bielizna z bawełny wcale nie jest najlepszym wyborem, ponieważ materiał ten łatwo się rozciąga i nie powraca do poprzedniego kształtu, przez co nie podtrzymuje odpowiednio piersi.

Komentarze

komentarzy